Telefon
0536 748 39 03

Cam Temizliği

Yüksek binaların camları sık sık temizlik ve bakıma ihtiyaç duyar, bu da yalnızca dış kısımları temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım ömrünü de arttırır. Pencere temizleme veya yıkama binanın mimari cam panellerini kir ve tozdan arındırır ve iç aydınlatmayı iyileştirir.

Binaların, sitelerin ya da gökdelenlerin dış cephe temizliği ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir.

Dış cepheler hava kirliliği ve yağış sebebi ile çok hızlı bir şekilde kirlenebilmektedir. Yüksek bina temizliği konusunda işinin ehli ve güvenilir kişilerden destek almanız durumunda oluşan kirliliği temizleyebilmeniz mümkün olacağı gibi bu temizliğin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Camları temizlerken, camın bütünlüğünü ve ömrünü korumak için doğru uygulama, ekipman ve temizleme solüsyonlarını kullanmaları çok önemlidir. Bu nedenle temizlik şirketlerinin sektördeki en iyi temizleyicileri kullanıp, çizgisiz bir son yaratması gerekmektedir. Kaliteli dış cam temizlik hizmetleri sunan bir şirketiz. Yüksek binalardaki konut daire, iş ofisleri ve birçok mekâna kadar dış cam temizleme hizmetleri sunuyoruz. Camlarınızın uygun şekilde temizlenmesini ve işlem görmesini sağlamak için çok noktalı bir kontrol listemiz bulunmaktadır.

Camları kir ve pisliklerden korumak önemlidir, aksi halde geri dönüşü olmayan bir hasara neden olabilir. Bu yüzden düzenli bir temizlik ile dış görünüşü her zaman yeni tutabilirsiniz.

Cam çerçeve temizliği gibi özellikle yüksek binalarda daha fazla özen gösterilmesi gereken konularda, ekstra güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilen hizmetlerimiz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması mümkün olmaktadır.

Deneyimli temizlik ekibimiz, yüksek kaliteli temizlik ekipmanları ve güçlü temizlik çözümleri kullanarak her türlü konutta camların en güzel şekilde temizlenmesini sağlamaktayız.

Müşteri listemizin büyümesini sağlayan birinci sınıf hizmet için sağlam bir kalite ve güvene sahibiz. Kapsamlı planlama ilk aşamada yapıldığından, müşteri memnuniyeti için işler düzenli bir şekilde tamamlanır.

Hizmetlerimiz alışveriş merkezlerinde, otellerde, ofis binalarında, ticari ve endüstriyel binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cam pencerelerinizin temiz ve taze görünmesini sağlamanıza yardımcı olmak isteriz.

 

Hızlı iletisim
  • 0536 748 39 03
  • 0536 748 39 03
  • noktatemizlik.izmir@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

© Copyright NOKTA TEMİZLİK