Telefon
0536 748 39 03

Dış Cephe Silikon Çekimi

Uzun vadede deforme olan veya teknik bakım gerektiren zamanlarda taşınmaz yatırımlarımızın bakım ve onarım ihtiyaçlarını gidermek isteriz. Yüksek yapılarda bu işlemi tecrübeli firmalara bırakmak gerekir.

Hava şartlarından etkilenerek yıpranan cam ve kompozit tabakaların yalıtımlarındaki sorunları Endüstriyel dağcılık hizmeti sayesinde hızlı, güvenli, uygun bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

İple erişim; vinç, iskele ve platform gibi geleneksel erişim yöntemlerinin uygulanamadığı veya verimsiz kaldığı özel çalışma alanlarında tercih edilen alternatif, güvenli, hızlı ve ekonomik bir erişim yöntemidir.

Ulaşılması ve iş yapılması riskli olan ya da uzun zaman gerektiren işlerde güvenli, hızlı ve ekonomik hizmet sunmaya çalışan bir firmayız.

Tüm çevresel şartlara karşın yapılarınıza dayanıklılık ve uzun ömür katacak uygulamalarımızla yapılarınızı korurken yapılarınızın uzun ömürlülüğünü sürdürüyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Cam kenarlarında oluşan yalıtım sorunlarını en etkili şekilde çözmeye çalışıyoruz.

Dış cephedeki fitiller ve silikonlar zamanla sıcak soğuk havanın etkisiyle yıpranır ve dökülmeye başlar. Bunun sonucunda oluşan olumsuzluklar onarılmadıkça düzenli bakımları yapılmadıkça daha da yıpranarak su sızmasına, ses geçmesine ve ısı kaybına sebep olacaktır. Profesyonel bir ekipten alınan destek ile yüksek yapılarınıza bakım sağlamalısınız.

Seçkin, kaliteli, hızlı, işçi sağlığı ve güvenliği kapsamında bir hizmet sunmaktayız. Uzun vadede deforme olan veya teknik bakım gerektiren zamanlarda taşınmaz yatırımlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarını gidermek için her zaman yanınızdayız.

 

Hızlı iletisim
  • 0536 748 39 03
  • 0536 748 39 03
  • noktatemizlik.izmir@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

© Copyright NOKTA TEMİZLİK