Telefon
0536 748 39 03

Dış Cephe Temizliği

Sağlığa zarar verecek her ortamdan korunmak için yapılacak, uygulamalar ve alınan her hijyenik önlem hem sağlık için hem de düzen ve görsellik için büyük önem taşımaktadır.

Kişisel temizlik dışında yaşanılan ortamların temizliği de çok önemlidir. İşyeri, ev gibi zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yerlerin içleri kadar dışlarının hijyenleride yapılmalıdır. Dış cepheler temizlenmesi zor bölgelerdir. Bir destek yardımı ile dış cephe hijyeninizi sağlayabilirsiniz. Bunun için işini en kaliteli en özenli yapan temizlik şirketi ile anlaşmalısınız.

Temiz, bakımlı bir mülkün dış cephesi aynı zamanda değerini artırmaya yardımcı olacak bir faktördür. Temiz ve çekici bir ticari yapı oluşturmak, işinizin günlük başarısının hayati bir parçasıdır.

Yüksek binalar, gökdelenler, kuleler gibi büyük yapıların cam temizliği çok daha zor koşullarda yapılmaktadır. Platform, vinç, iskele ve birtakım ekipmanları kullanmak, Endüstriyel Dağcılık (İple Erişim) sistemlerine göre zor ve risklidir. Ayrıca bazı durumlarda bu takımlar yetersiz kalmakta ve alanında uzman dağcılardan oluşan ekiplerle emniyetli bir şekilde binaların temizliği gerçekleştirilmektedir.

İş yükünüzü hafifleten yenilikçi endüstriyel dağcılık yöntemleriyle çalışmalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayınız.

Kirlenmiş dış cepheyi temizlemek için özel deterjanlar kullanarak hemen hemen her lekeyi giderebilir ve sert yüzeylerinizi doğal güzelliğine geri getirebilmekteyiz. Birçok yüzeydeki en inatçı kalıntıları kolayca temizleyerek kullanım alanının ömrünü uzatmaktayız.

Dış cephe temizliği bir yıl içeresinde en az iki kez yapılması gereken bir temizliktir. Hangi temizlik seviyesini seçerseniz seçin, hedeflerinize ulaşmak için en iyi uygulamaları kullanılmaktayız. İşin yapılması için mevcut en iyi donanıma sahibiz.

Temiz dış cepheler, müşterilerin bir binayı nasıl algıladıklarına dair kalıcı bir ilk izlenim bırakmaya yardımcı olur. Temiz görünüm bir binanın estetiğini ve maliyet etkinliğini arttırmaktadır.

Yüksek binaların dış cephelerindeki tüm çalışmalarda hizmet verebilecek kadro ve ekipmana sahip bir firmadır. Eğitimli çalışanlarımız ile birlikte tehlikesiz bir temizlik süreci olması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Müşterilerimizin baştan sona memnun olacağı bir hizmet sunmayı taahhüt ederiz.

Hızlı iletisim
  • 0536 748 39 03
  • 0536 748 39 03
  • noktatemizlik.izmir@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

© Copyright NOKTA TEMİZLİK