Telefon
0536 748 39 03

Işıklandırma ve Led Montajı

Müşteri memnuniyetini koruyan ve kaliteyi ön planda tutan firmamız alanında deneyimli, uzmanlaşmış teknik elemanıyla hizmet vermektedir.

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve iyileştirmek, satış alanlarınıza modernlik getirmek, rahatlık kazanmak ve enerji tasarrufu yapmak için aydınlatma tesisatınızı değiştirmek istediğinizde kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Profesyonelce planlanmış ve kurulmuş aydınlatma, gerçekten teknoloji ve sanatın bir birleşimidir. Enerji verimli LED aydınlatma unsurlarını kullanarak nefes kesen güzel bir aydınlatma tasarlanabilmektedir.

Günümüzde iç tasarım kadar dış tasarımda önem kazanmış binaların görsellikleri farklı tasarımlar ile güzelleştirilmektedir. En çok tercih edilen görsellik ışıklandırma ve LED sistemlerdir.

Yapılacak alana göre çözümler üreterek ışıklandırma ve LED sistemlerin montaj hizmeti verilmektedir. İhtiyaç durumunda bakım, onarım ve teknik destek hizmeti de sunmaktadır.

Enerji tasarrufu, yüksek verim gücü ile günümüzde iç mekan ve dış mekan olmak üzere birçok alanda tercih edilen ürün haline gelen LED teknolojisi, firmamızın teknik elemanları eşliğinde montajlanır. Aynı zamanda yüksek katlı yapılarınızın dış cephesinde erişilmesi güç alanlar dahil olmak üzere bu alandaki hizmetlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Işıklandırma ve LED aydınlatma vb. mağazalar, ofisler, binalar, topluluklar, alışveriş merkezleri, bağımsız mağazalar, montajı konusunda hizmet ve bakım hızlı ve güvenilir bir garanti sağlamaktayız. LED aydınlatma projelerinizle ilgili sorularınız ve yaklaşımlarınızda sizi destekliyoruz. Birlikte ortamınız ve beklentileriniz için en uygun çözümü belirler, en iyi ürünleri sunarız.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma sistemimizle en iyi kalitede işimizi yapmakta, en iyi hizmetlerini sunmaktayız. Işıklandırma ve LED montaj hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Güneş her batışında aydınlatmanla gurur duyacaksın…

Hızlı iletisim
  • 0536 748 39 03
  • 0536 748 39 03
  • noktatemizlik.izmir@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

© Copyright NOKTA TEMİZLİK