Telefon
0536 748 39 03

Güvenlik Ağı Montaj ve Söküm

Güvenlik ağı uygulaması temel olarak, yüksek irtifadaki personelin güvenlik ekipmanı kullanmayacağı yerlere düşme tehlikesi yaratan alanları kapatan sentetik bir ağdır. Güvenlik ağı sistemleri, artan iş güvenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Yerden yükselen inşaat sırasında malzemenin üst katlardan düşmesini önler, böylece aşağıdaki çalışanların güvenliğini sağlar.

Yüksek yapılarda yapılması zor montaj ve bakım işlerinde uzman endüstriyel dağcılık yöntemlerimizle sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Endüstriyel dağcılık sistemleri ile mimari yapıların ulaşılması zor bölgelerine ulaşıp temizlik, tadilat ve tamirat gibi temel sorunların çözülmesine destek olmaktayız.

Oluşabilecek kazaların önüne geçen bir sistem kurarak güvenliğinizi sağlıyoruz. Güvenlik ağları ile sadece personellerin düşmesine karşı alınmış bir önlem oluşturmayız, çalışma alanından aşağıya düşebilecek malzemeleri tutarak aşağıda güvenli bir çevre oluştururuz. Hem personelin hem de mülkün korunduğu belirli bazı işlevleri yerine getiren standart güvenlik ağının bir başka çeşididir.

Güvenlik ağları inşaat sektöründe iş kazalarını önleme noktasında çok önemli bir yere sahiptir.  Güvenlik ağı montaj ve sökümde uzman endüstriyel dağcılarımız iple erişim yöntemiyle zamanla yarışarak iş yükünüzü hafifletecek çözümler sunacaktır.

Fabrika, tesisler, inşaat alanları ve yüksekte çalışmanın olduğu çatılar, merdivenler ve benzeri ortamlarda çalışanların yoğun olarak geçiş güzergâhını koruma önlemi olarak yapılmaktadır.

Çalışma alanlarında gerçekleşmesi muhtemel, yüksekten insan ve malzeme düşme riskini en aza indirmek için farklı sistemlerde güvenlik ağı montajı yapılmaktadır.

Büyük ve yüksek yapıların, köprülerin, çatıların, hareket eden yapı iskeletlerinin, inşaat alanlarının yapıldığı alanlar da düşebilecek hafriyat ya da çalışma araç-gereçlerini yakalayarak çevrede ve kişilerde oluşabilecek zararı en aza indirmek amacıyla kullanılan sistemlerdir.

Kurulan sistemler tasarımı sayesinde bina dış cephesinde kolaylıkla montaj/söküm yapılabilir. İple Erişim Hizmetleri riskleri en aza indiren güvenli çalışma ortamlarını yaratan eğitimli personel ve sertifikalı ekipmanlarla yapılan uygulamalardır.

Hızlı iletisim
  • 0536 748 39 03
  • 0536 748 39 03
  • noktatemizlik.izmir@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

© Copyright NOKTA TEMİZLİK