Telefon
0536 748 39 03

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ:

İş ahlakı ve kaliteli hizmet temel prensibimizdir. Bu iki prensibimizle birlikte, müşterilerimize hızlı çözümler sunmak için azim ve kararlılıkla ilerleyerek, adanın en önde gelen güçlü firmalarından biri olmak en önemli hedefimizdir. 

Yüksek kaliteli, saydam ve rekabetçi hizmet anlayışımızla gurur duyuyoruz. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, müşterilerimize son derece geniş bir ürün yelpazesinde hizmet alma imkanı sunuyoruz. 

Müşterilerimizin yalnızca hizmet almasını değil aynı zamanda insanı ön planda tutarak sosyal projeleride işimizin bir parçası kabul ederiz. 

Müşterilerimizi şirketimizin yapısındaki temel unsurlardan biri kabul ederek mümkün olan her türlü ihtiyaçlarını yerine getirmeyi görev biliriz. Müşteri memnuniyeti ve uzun soluklu müşteri birliktelikleri temel amacımızdır.

 

VİZYONUMUZ:

Müşteri ve çalışan memnuniyeti ile birlikte kalite ve verimliliği ön planda tutmak, yenilikleri yakından takip etmek suretiyle, Başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin en çok tercih edilen endüstriyel dış cephe temizlik şirketi olmaktır. 


© Copyright NOKTA TEMİZLİK